ZDIEĽAŤ

Séria sieťových žiaričov RayTec VARIO IP predstavuje prvý rad osvetlenia integrovateľných do Axis Camera Application Platform (ACAP) na vytvorenie inteligentného systému, ktorý je schopný reagovať na situácie závislé od osvetlenia pre zlepšenie bezpečnosti a zabezpečenia.

V tomto krátom videu uvidíte, ako ľahko môžete pridať sieťové žiariče RayTec VARIO IP do platformy ACAP a nakonfigurovať do skupín cez rozhranie zabudované v kamere. Rovnako uvidíte, ako je možné riadiť komunikáciu medzi RayTec VARIO IP a kamerami Axis a vytvoriť tak dynamický osvetľovací systém schopný okamžite reagovať na udalosti z kamier.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokKamery na štadióne _ Systém Eyrie pomáha futbalistom v Poprade
Ďalší článokAXIS Site Designer bezplatný nástroj pre efektívnu voľbu produktov a návrh riešení
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ