ZDIEĽAŤ

IP kamery AXIS P1435-E a AXIS P1435-LE ponúkajú vysokú kvalitu obrazu s plným rozlíšením HDTV 1080p pri snímkovej frekvencii až 60 snímok za sekundu a technológie Axis ‚Lightfinder rovnako ako Wide Dynamic Range (WDR), ktoré im umožňujú zvládnuť tie najkomplexnejšie a náročné svetelné podmienky. Tieto kamery sú ideálne pre video monitoring námestí, nástupíšť, nakladacích rámp, letiskových terminálov a maloobchodných showroomov.

Spoločnosť Axis Communications predstavila dve nové bullet HDTV sieťové kamery pre denné a nočné video monitorovanie. Kamery AXIS P1435-E a AXIS P1435-LE disponujú Axis Zipstream technológiou, ktorá znižuje šírku pásma a požiadavky na úložisko, v priemere o 50 percent, v porovnaní so štandardnou kompresiou H.264.

Lightfinder technológia umožňuje kamerám AXIS P1435-E a AXIS P1435-LE zachytiť farby videa aj pri veľmi slabom osvetlení. Kamery sú vybavené širokým dynamickým rozsahom (WDR), technológiou, ktorá umožňuje zvládnuť zložité scény s vysokým kontrastom, napríklad keď slnečné svetlo vytvára veľmi jasné zóny, rovnako ako oblasti s tieňom.

„S AXIS P1435-E a AXIS P1435-LE predstavujeme dve kompaktné a nákladovo efektívne bullet IP kamery, ktoré ponúkajú najnovšie technológie spracovania obrazu pre jednoznačnú identifikáciu a to aj v najnáročnejších svetelných podmienkach“,

hovorí Peter Friberg, riaditeľ služieb spoločnosti Axis Communications.

„Obe kamery môžu byť inštalované vo vnútri aj vonku, najlepšie s našim novým ochranným štítom, určeným k ochrane pred hustým dažďom.“

AXIS P1435-E a AXIS P1435-LE majú kompaktný tvar s nízkou hmotnosťou a integrovaný držiak pre montáž na stenu alebo na strop. Pre ďalšie zjednodušenie inštalácie je k dispozícii široký sortiment montážneho príslušenstva. AXIS P1435-E a AXIS P1435-LE ponúkajú ľahkú inštaláciu s diaľkovo ovládaným zoomom a ostrením pre jemné doladenie obrazu z počítača.

Axis Corridor Format umožňuje plné využitie pomeru strán 16: 9 na zobrazenie úzkych oblastí, ako sú schodiská, chodby, uličky alebo tunely. Regulácia P-Iris zaisťuje optimálnu hĺbku ostrosti, rozlíšenia, kontrastu obrazu a jasnosti. AXIS P1435-E a AXIS P1435-LE ponúkajú I/O port, ktorý možno použiť na jednoduché upozornenie na ústredni alebo kontroly relé. Power over Ethernet dodáva napájanie kamery cez sieť, čo eliminuje potrebu napájacích káblov a znižuje náklady na inštaláciu. AXIS P1435-LE má navyše efektívnu IR LED technológiu, osvetľujúcu automaticky akúkoľvek scénu odohrávajúcu sa v úplnej tme a je ideálna pre zobrazovanie objektov na vzdialenosť až 30 metrov.

AXIS P1435-E a AXIS P1435-LE sú podporované najširšou ponukou softvérov pre správu videa cez Axis Application Development Partner (ADP) Program a AXIS Camera Station. Kamery tiež obsahujú podporu pre AXIS Camera Application Platform a ONVIF pre jednoduchú integráciu s kamerovým systémom.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokIPVM Kalkulátor Kamier Google Maps
Ďalší článokInteligentné zabezpečenie predajní_ Nové technológie – nové možnosti
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ