ZDIEĽAŤ

Model AXIS Q6128-E je navrhnutý pre špičkový výkon a je spojením oceňovaného dizajnu a ultra vysokého rozlíšenia obrazu – štyrikrát väčšieho než je rozlíšenie HDTV 1080p.

Spoločnosť Axis Communications dnes predstavila najnovší prírastok do radu kopulových sieťových kamier s otáčaním / nakláňaním / priblížením obrazu (PTZ – pan / tilt / zoom) AXIS Q61.

Nová sieťová kamera AXIS Q6128-E má špičkovú kvalitu obrazu s rozlíšením 4K, dokáže sa veľmi rýchlo otáčať a nakláňať a má veľmi výkonné priblíženie – a vďaka tomu je veľmi vhodná pre vnútorné aj vonkajšie inštalácie v prostredí s náročnými svetelnými aj klimatickými podmienkami. Je tak ideálnou voľbou pre aplikácie, ako sú nákupné centrá, otvorené parkovacie plochy a športové štadióny, ako aj mestský a perimetrický video dohľad.

Kopulové PTZ kamery Axis vybavené technológiou Axis Sharpdome umožňujú pokryť výnimočne rozsiahle oblasti – nad aj pod líniou horizontu – a poskytujú dokonalé prekreslenie detailov pri priblíženom zábere. Ako všetky kamery v rade Q61 aj model AXIS Q6128-E podporuje elektronickú stabilizáciu obrazu (Electronic Image Stabilization).

„Naše kopulové PTZ kamery radu AXIS Q61 zaznamenali veľký úspech vďaka inovatívnej konštrukcii a špičkovým technickým funkciám a tento najnovší prírastok ponúka ďalšie obohatenie o rozlíšenie 4K,“ hovorí Erik Frännlid, riaditeľ manažmentu produktov spoločnosti Axis Communications.

„Vnímame jednoznačnú potrebu trhu mať k dispozícii PTZ kamery s ultra vysokým rozlíšením, pretože práve tie poskytujú podstatne viac detailov, čo je dôležité v celej škále scenárov použitia, vrátane otvorených priestorov, križovatiek, ulíc a námestí.“

Kamera AXIS Q6128-E má celý rad funkcií, ktoré umožňujú rýchlu a spoľahlivú inštaláciu, môže pracovať bez problémov v rozmedzí teplôt od -50 ° C do 50 ° C, má vstavanú funkciu rýchleho vysúšania („Speed ​​Dry“), ktorá zabezpečí ostrý obraz aj za dažďa.

Medzi vstavané funkcie analýzy obrazu patrí detekcia pohybu a funkcie Advanced Gatekeeper, ktoré vedia zabezpečiť, aby kamera detekovala objekt v určenej oblasti a automaticky ho priblížila. Vďaka rozhraniu pre programovanie aplikácií Application Programming Interface ponúka táto kamera aj významné možnosti pre inteligentné aplikácie pre spracovanie obrazu od tretích strán.

Hlavné technické údaje kamery AXIS Q6128-E:

Špičkový výkon s rozlíšením 4K (8 MP) so snímkovou frekvenciou 25/30 fps.
12x optické priblíženie (zoom) s automatickým zaostrovaním.
Rýchle a presné otáčanie rýchlosťou viac ako 700 stupňov za sekundu umožňuje sledovať rýchlo sa pohybujúce objekty.
Priehľadný kryt kopuly, ktorý netvorí žiadne skreslenie.
Vstavaná ochrana proti prachu, silným prúdom vody, dažďu, snehu a slnečnému žiareniu.
Odolnosť proti nárazom (trieda ochranného krytia IK-08).
Detekcia nárazov s automatickým hlásením alarmu ako ochrana proti neoprávnenej manipulácii a vandalizmu.
Technológia zvládania veľkého rozsahu teplôt „Arctic temperature control“.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAXIS XF40 _ Odolné sieťové kamery do výbušného prostredia
Ďalší článokIPVM Kalkulátor Kamier Google Maps
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ