ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications predstavuje svoje prvé sieťové kamery s ochranou do výbušného prostredia. Pevná sieťová kamera XF40-Q1765 do výbušného prostredia a sieťová PTZ kamera XP40-Q1765 (otáčanie / náklon / priblíženie) do výbušného prostredia majú kryt z nerezovej ocele 316L. Kryty vyrába a ich certifikáciu zaisťuje spoločnosť Oxalis Group, špecializovaný poskytovateľ komunikačných a bezpečnostných riešení pre nebezpečné priestory a osadzuje ich na prispôsobené modely sieťových kamier AXIS Q1765-LE.

Kamery sú konštruované tak, aby nemohli byť príčinou výbuchu. Ich kryty bránia, aby prípadná iskra zvnútra alebo aj výbuch vo vnútri kamery neunikli a nemohli zapáliť plyny alebo prach v okolitom vzduchu. Kamery môžu byť navyše vybavené certifikovaným a proti výbuchu odolným príslušenstvom, napríklad úchyty pre montáž na stenu alebo nádržkami ostrekovačov pod tlakom.

Oba typy kamier poskytujú obraz s vysokou kvalitou a verným podaním farieb, rovnako ako flexibilnú integráciu s ďalším zariadením, napríklad systémy riadenia prístupu a požiarné alarmy. Kamery ponúkajú najrôznejšie možnosti vzdialeného prístupu pomocou akejkoľvek existujúcej IP siete. Model XP40-Q1765 navyše umožňuje priebežné otáčanie a nakláňanie v uhle 360°.

Kamery XF40-Q1765 a XP40-Q1765, pre prostredie s nebezpečenstvom výbuchu, dopĺňajú ponuku sieťových kamier určených pre bezpečné priestory. Podľa plánu by mali byť kamery dostupné v 4. štvrťroku 2015 prostredníctvom distribučných kanálov spoločnosti Axis Communications.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAXIS Q3709-PVE_ Kupolová kamera s viacerými snímačmi, rozlíšením 4K a panoramatickým záberom
Ďalší článokAXIS Q6128-E_ Prvá kopulová PTZ kamera s rozlíšením 4K
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ