ZDIEĽAŤ

Model AXIS Q3709-PVE je kupolová dome kamera s tromi snímačmi s rozlíšením 4K, ktoré dohromady zaisťujú 180° záber s rozlíšením až 33 megapixelov a video stream s parametrami 3 × 4K pri 30 snímkach za sekundu alebo 3 × 11 megapixelov pri 20 snímkach za sekundu.

Spoločnosť Axis Communications predstavuje svoju prvú kameru z novej rady AXIS Q37. Model AXIS Q3709-PVE poskytuje situačný dohľad nad veľkou plochou a vďaka tomu je táto kamera ideálna pre použitie v mestských dohľadových systémoch, rovnako ako pre inštalácie v logistických centrách, na letiskách a železničných staniciach.

Sieťová kamera AXIS Q3709-PVE má tri snímače s rozlíšením 4K, ktoré dohromady poskytujú podrobný prehľad o veľkých plochách v uhle 180° v jedinej kamere, čo umožňuje plánovať efektívne inštalácie. Kamera ponúka video s bezkonkurenčným výkonom streamovania, ktoré hladko a bez trhania zachytáva pohyb s vysokým vykreslením detailov vďaka snímkovej frekvencii 30 snímok za sekundu.

„Efektívna inštalácia jedinej kamery, ktorá poskytuje prehľad a súčasne detailný obraz, je účinným spôsobom, ako zabezpečiť splnenie potrieb dohľadových riešení v rozľahlých otvorených priestoroch,“ hovorí Erik Frännlid, riaditeľ manažmentu produktov spoločnosti Axis.

„Kamery s viacerými obrazovými snímačmi sú tiež veľmi vhodné pre použitie na námestiach, štadiónoch, parkoviskách a v obvodovom dohľade, kde je nutné monitorovať veľké plochy vo vysokom rozlíšení, aby bol zabezpečený kompletný situačný dohľad.“

Inštalácia kamery je jednoduchá, spoľahlivá a nenáročná na náklady. Nie je nutné kameru zaostrovať, pretože objektívy sú zaostrené už vo výrobe. Kamera sa dodáva v štýlovom a diskrétnom dizajne s krytom, ktorý možno ľahko prelakovať alebo zmeniť a ktorý ju chráni pred dažďom, snehom a slnečným žiarením a umožňuje tak, aby kamera ľahko splynula s okolitým prostredím.

Ďalšie vlastnosti kamery AXIS Q3709-PVE:

Kamera je pripravená pre vonkajšie inštalácie vďaka triedam ochranného krytia IP66 a NEMA 4X

Je odolná proti vandalizmu so stupňom ochranného krytia IK10.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPovinnosti podnikateľa pri používaní bezpečnostných kamier
Ďalší článokAXIS XF40 _ Odolné sieťové kamery do výbušného prostredia
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ