ZDIEĽAŤ

Nová modelová rada AXIS V59 PTZ je navrhnutá pre živé vysielanie a webcast obrazu a zvuku zo školiacich miestností, učební, veľkých auditórií alebo športových hál,
rovnako ako aj pre vysielanie správ o počasí, alebo dopravných informácií.

Kamery ponúkajú rozlíšenie HDTV až do 1080p pri 60 fps, plynulé otáčanie / náklon / priblíženie (PTZ), vysoko kvalitné audio, výkonné 30-násobne priblíženie (zoom)
a otvorené rozhranie pre ľahkú integráciu s inými systémami.

Spoločnosť Axis Communications dnes predstavila svoje prvé produkty určené pre streamovanie: sieťové kamery AXIS V5914 a V5915 PTZ.
Flexibilné a vysoko výkonné kamery poskytujú vysoko kvalitný zvuk a plynulé otáčanie / náklon /
priblíženie pre audio a video produkciu alebo živé vysielanie a záznam v kvalite HDTV.
Kamery umožňujú montáž na stôl, stenu alebo strop a možno ich diaľkovo ovládať cez webové rozhranie aj pomocou mobilných zariadení, ako sú tablety a smartphony.

„S novou rodinou univerzálnych PTZ kamier vytvorených špeciálne pre použitie s inými ako dohľadovými aplikáciami, akými sú napríklad živé prenosy alebo videokonferencie, využívame našich skúseností a odborných znalostí z oblasti bezpečnosti a video dohľadu. Tieto nové kamery ponúkajú vysoko kvalitné HDTV video a špičkový zvuk, rovnako ako veľmi dobrú konektivitu, ktorá umožní ich široké využitie, „

vysvetľuje Erik Frännlid, riaditeľ manažmentu produktov spoločnosti Axis Communications.

„Zatiaľ čo ostatné kamery Axis sú určené pre špecifické využitie ich funkcionality, s rodinou AXIS V59 teraz poskytujeme aj kamery,
ktoré si ľahko poradia aj s jedinečnými požiadavky živého streamingu a webového vysielania.“

Séria AXIS V59 ponúka vysoký až 30-násobný zoom a HDTV rozlíšenie až do 1080p pri obrazovej frekvencii 60 fps pre plynulé video s množstvom rýchlo sa pohybujúcich objektov.
Kým kamery určené k videomonitoringu majú rýchle prevody pre otáčanie a náklon, nové modely AXIS V5914 a AXIS V5915 ponúkajú veľmi plynulý pohyb pre čo najplynulejšie zmeny polohy.
Nastavenie kamier je tiež optimalizované pre vysokú farebnú vernosť, akú vyžaduje štúdiové prostredie.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSieťový reproduktor AXIS C3003-E
Ďalší článokPovinnosti podnikateľa pri používaní bezpečnostných kamier
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ