ZDIEĽAŤ

AXIS P3905-RE je sieťová kamera pre vonkajšie inštalácie, ktorá rozširuje rodinu kompaktných, odolných a diskrétnych IP kamier v rade AXIS P39-R.
Všetky modely tejto rady sú špeciálne navrhnuté pre videomonitoring v autobusoch, električkách, vozoch metra a na ďalších dopravných prostriedkoch čeliacich náročným podmienkam prostredia.

IP kamera AXIS P3905-RE je navrhnutá pre montáž na vonkajšej strane karosérie dopravných prostriedkov za účelom zvýšenia bezpečnosti cestujúcich a zjednodušenie vyšetrovania incidentov. Kamera môže byť napríklad použitá pre spätný pohľad pozdĺž vozidla, alebo môže byť inštalovaná nad dvere so záberom smerom nadol. Možno ju tiež inštalovať dopredu v smere jazdy.

Kamera AXIS P3905-RE prešla náročnými testami IP6K9K. Je spoľahlivá aj v ťažkých podmienkach, napríklad pri vibráciách, nárazoch a výkyvoch teplôt.
Tiež je odolná voči bežnej údržbe vozidla, napríklad umývaniu.

„Rad AXIS P39-R je špeciálne vytvorená pre použitie v mnohých rôznych dopravných prostriedkoch. Prináša vysokú kvalitu obrazu s HDTV rozlíšením aj možnosť využitia pamäťovej karty,
a vychádza tak v ústrety požiadavkám náročných zákazníkov. Kamery tiež ponúkajú funkciu aktívneho tampering alarmu, ktorý detekuje pokusy o poškodenie kamery, napríklad zalepením či zastiekaním sprejom. “

„Sieťová kamera AXIS P3905-RE je prirodzeným rozšírením tejto rady. Dodáva sa pripravená pre inštaláciu v odolnom vonkajšom kryte a predstavuje cenovo výhodné a spoľahlivé riešenie.
Je ideálna pre autobusy, električky, kamióny a pohotovostné vozidlá, „
hovorí Erik Frännlid, riaditeľ managmentu produktov spoločnosti Axis Communications.

„Kamera natívne podporuje funkciu Axis Corridor Format umožňujúci nastaviť vertikálny záber v plnom rozlíšení, ktorá sa skvele sa hodí práve pre tieto inštalácie,“

dodáva.

Model AXIS P3905-RE sa dodáva s 6mm objektívom, ktorý zabezpečujee 55 ° horizontálny uhol záberu a je optimalizovaný pre typické použitie pri videomonitorovaní pozdĺž vozidla.
Ak je potrebné širšie zorné pole, kryt umožňuje užívateľovi nasadiť 3,6mm objektív s uhlom záberu 87 °.
Nový vonkajší kryt je v ponuke aj ako samostatné príslušenstvo ku kamere AXIS P3904-R a AXIS P3905-R, ktorá sa dodáva s 3,6 mm objektívom.

Všetky AXIS P39-R kamery sú vybavené buď RJ45 konektorom (male) alebo odolným konektorom M12.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPrvá kamera a tepelným alarmom
Ďalší článokAXIS Q6000-E Inovatívne riešenie video dohľadu so zorným poľom 360 °
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ