ZDIEĽAŤ

Bola podpísaná dohoda, podľa ktorej väčšinoví akcionári spoločnosti Samsung Techwin, vrátane spoločnosti Samsung Electronics, Samsung C&T a ďalších spoločností, ktoré sú súčasťou Samsung Group, predávajú svoje akciové podiely spoločnosti Hanwha Group.

,,Investície spoločnosti Hanwha Group do spoločnosti Samsung Techwin nám umožnia pokračovať vo výskume, návrhu a vývoji špičkových inovatívnych riešení, ktoré vytvoria nové obchodné príležitosti a zabezpečia náš budúci rast,
konštatuje pán Jong Wan Lim, generálny riaditeľ pre bezpečnostné riešenia v spoločnosti Samsung Techwin Europe Ltd.

,,Zákazníkov ubezpečujem, že pre nich sa týmto krokom nič nemení
a že nepríde k žiadnym výpadkom v dodávkach produktov, ani v starostlivosti na vysokej úrovni, ktorú venujeme budúcim aj stávajúcim zákazníkom a ktorá je od spoločnosti Samsung Techwin očakávaná.

Rokovania budú definitívne uzavrené v prvej polovici roku 2015 a ich výsledok bude podliehať schváleniu príslušných jednotlivých antimonopolných autorít.

Hanwha Group, ktorá bola založená v roku 1952, je popredným svetovým dodávateľom v mnohých odvetviach, vrátane výrobných odborov, stavebníctva, finančníctvo, poskytovanie služieb a služieb súvisiacich s trávením voľného času.

Hanwha Group má 52 domácich a 90 zahraničných pobočiek, ktoré poskytujú zákazníkom na celom svete špičkové produkty a služby.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Samsung Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Samsung Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Samsung Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokBezpečnosť na Berklee College of Music stráži ExacqVision
Ďalší článokFoxstream a Samsung Techwin sa stávajú partnermi
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ