ZDIEĽAŤ

Projekt Elektronické služby národnej evidencie vozidiel, ktorý Ministerstvu vnútra SR dodávala spoločnosť Soitron v spolupráci so spoločnostou CANEX, spol. s r.o. a jej softvérovým produktom cWatch, ktorý zabezpečuje časť pre záznam a zobrazovanie kamier v automobiloch.

CANEX, spol. s r.o. ďalej zabezpečovala dodávku IP kamier pre automobily od popredného svetového výrobcu IP kamier AXIS communications s produktom AXIS Q1604.

Tento projekt obdržal aj ocenenie ITAPA Distinction Awards 2013 v kategórii New Services.

Odborníci z hodnotiacej poroty kongresu ITAPA rozhodli, že projekt “inteligentné autá” je ten najlepší v kategórii New Services.

„Projekt je pozoruhodný významným pozitívnym dopadom na bezpečnosť cestnej premávky a to na celonárodnej úrovni. Projekt tiež musel vyriešiť technicky náročnú integráciu nie len na viaceré národné evidencie, ale tiež na schengenské a iné medzinárodné pátracie systémy,” hovorí Michal Ivantyšyn, ITAPA.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMonitorovanie na štadiónoch sa sprísni
Ďalší článokPolícia má inteligentných pomocníkov
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ